Naprawa MacBook Nowy Sącz

iPhone, iPad czy MacBook – fani sprzętu Apple z każdej strony otaczają się sprzętem firmy. Nic więc dziwnego, że i wygodny oraz profesjonalny MacBook służy wielu naszym klientom do pracy czy do rozrywki. Niestety ten jabłuszkowy laptop często pada też ofiarą wypadków, z kubkiem gorącej kawy w roli głównej. Dlatego prowadzona przez nas naprawa i serwis sprzętu MacBook w mieście Nowy Sącz, jest profesjonalna oraz kompleksowa. Doskonale radzimy sobie z przypadkami zalania i jesteśmy w stanie uratować sprzęt przed spięciami oraz innymi szkodliwymi działaniami wilgoci. W takich wypadkach zawsze sugerujemy, udać się od razu do nas po poradę. Wiele osób niszczy swój komputer, susząc go suszarką czy licząc na to, że sam powróci do pierwotnego stanu.

 

Diagnostyka MacBook w Nowym Sączu

Jednak walka z wilgocią to nie jedyny obszar naszego działania. Kolejnym częstym problemem, z jakim borykają się użytkownicy sprzętów z jabłuszkiem, są awarie oprogramowania. Czasami dzieje się tak, że urządzenie jednego dnia odmawia posłuszeństwa, nie chce się uruchomić, karta graficzna sprawia problemy z obrazem lub pojawiają się paski na ekranie. Dlatego nasz serwis za każdym razem poszukuje sedna problemu, a potem naprawia sprzęt i poprawia jego wydajność. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci cieszyli się swoim MacBookiem przez długi czas. Dlatego stosujemy najlepsze, sprawdzone rozwiązania.

 

 

MacBook - naprawa i serwis w mieście Nowy Sącz

Nowe gry, aplikacje, programy graficzne czy odtwarzacze video. Współczesne programy zajmują coraz więcej pamięci, przez co komputer wolniej działa i praca na nim staje się uciążliwa. Wymienamy dyski na szybsze SSD. Taka naprawa zoptymalizuje jego działanie oraz pozwoli na wydajniejsze oraz przyjemniejsze użytkowanie sprzętu. W przypadku mechanicznego uszkodzenia, często niezbędna staje się wymiana całej matrycy. Zajmujemy się też profesjonalną konserwacją.

ul.Piotra Skargi 21/1

33-300 Nowy Sącz

pogotowie.jabluszkowe@gmail.com