Akcesoria iPhone

Apple to nie tylko iPhone, iPad czy MacBook. To cała rodzina sprzętów oraz dodatków, które usprawniają oraz umilają codzienne życie oraz pracę. Akcesoria Apple (np. do iPhone) w mieście Nowy Sącz dostępne są w naszym Pogotowiu Jabłuszkowym. Nasza oferta to zarówno elektronika, jak i stylowe akcesoria, które stają się ozdobą iPhona. Oferujemy produkty przeznaczone do pracy, do słuchania muzyki, do domu, jak i do rozrywki. Wszystko w jednym miejscu, z możliwością obejrzenia oraz przetestowania w naszym lokalu na ulicy Piotra Skargi.

Klienci często pytają nas o akcesoria do tego typu telefonu. Sprzedajemy  zarówno akcesoria oryginalne, jak i zamienne, takie jak: kable, akcesoria, etui, szkła hartowane które są bardzo często niezbędne do sprawnego użytkowania sprzętu. Tym bardziej, że ładowarki dostępne wraz z nowym produktem od producenta, często psują się po pewnym czasie. Powodem jest najczęściej niedbałość oraz zła eksploatacja. 

Nikogo nie trzeba przekonywać, że produkty z jabłuszkiem to intuicyjność, styl oraz indywidualizm. Dlatego wśród naszych akcesoriów od amerykańskiej firmy nie mogło zabraknąć nowoczesnych, barwnych oraz minimalistycznych pokrowców. Dodatki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Etui nadają urządzeniom bardziej stylowego wyglądu, a dodatkowo chronią je przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.

Dodatki do tej marki to także kultowe już białe słuchawki, które nierozerwalnie kojarzą się z marką.

ul.Piotra Skargi 21/1

33-300 Nowy Sącz

pogotowie.jabluszkowe@gmail.com