Akcesoria Apple iPhone Nowy Sącz

Apple to nie tylko iPhone, iPad czy MacBook. To cała rodzina sprzętów oraz dodatków, które usprawniają oraz umilają codzienne życie oraz pracę. Akcesoria Apple (np. do iPhone) w mieście Nowy Sącz dostępne są w naszym Pogotowiu Jabłuszkowym. Nasza oferta to zarówno elektronika, jak i stylowe akcesoria, które stają się ozdobą iPhona czy Macbooka. Oferujemy produkty przeznaczone do pracy, do słuchania muzyki, do domu, jak i do rozrywki. Wszystko w jednym miejscu, z możliwością obejrzenia oraz przetestowania w naszym lokalu na ulicy Piotra Skargi.

Akcesoria iPhone dla klientów w mieście Nowy Sącz

Klienci często pytają nas o akcesoria do tego typu telefonu. Sprzedajemy  zarówno akcesoria oryginalne, jak i zamienne, takie jak: kable, akcesoria, etui, szkła hartowane które są bardzo często niezbędne do sprawnego użytkowania sprzętu. Tym bardziej, że ładowarki dostępne wraz z nowym produktem od producenta, często psują się po pewnym czasie. Powodem jest najczęściej niedbałość oraz zła eksploatacja. 

Stylowe oraz nowoczesne akcesoria Apple w mieście Nowy Sącz

Nikogo nie trzeba przekonywać, że produkty z jabłuszkiem to intuicyjność, styl oraz indywidualizm. Dlatego wśród naszych akcesoriów od amerykańskiej firmy nie mogło zabraknąć nowoczesnych, barwnych oraz minimalistycznych pokrowców na iPod, iPad czy iPhone. Dodatki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Etui nadają urządzeniom bardziej stylowego wyglądu, a dodatkowo chronią je przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania.

Dodatki do tej marki to także kultowe już białe słuchawki, które nierozerwalnie kojarzą się z marką.

ul.Piotra Skargi 21/1

33-300 Nowy Sącz

pogotowie.jabluszkowe@gmail.com