Naprawa i serwis to nieodłączna część życia każdego sprzętu elektronicznego. Nawet najlepszej jakości produkty niekiedy się psują. Jest to spowodowane częstą eksploatacją lub nieodpowiednim użytkowaniem. Nasz serwis Apple w mieście Nowy Sącz to naprawa elektroniki z jabłuszkiem. Jako użytkownicy  nigdy nie przewidzimy, kiedy iPhone wpadnie do wody, przewrócimy kubek kawy na MacBooka czy usiądziemy na telefonie schowanym w tylnej kieszeni. To właśnie przyczyny losowe najczęściej wywołują problemy. Obok nich pojawiają się też usterki związane z oprogramowaniem. Jesteśmy więc po to, aby pomóc klientom w Nowym Sączu przywrócić ich sprzęt do życia.

Skorzystaj z naszego serwisu Apple w Nowym Sączu

Wiemy, że Apple to specyficzny i jedyny w swoim rodzaju sprzęt, który wymaga specjalnego podejścia, wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w serwisie w Nowym Sączu i z powodzeniem zajmujemy się tym od lat. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami. Bez problemu identyfikujemy wszelkie usterki, naprawiamy je oraz przywracamy elektronikę do życia. Zajmujemy się nawet beznadziejnymi przypadkami, gdy wydaje się, że MacBook, iPad czy iPhone są już nie do odratowania. Nasi klienci mogą to potwierdzić – już wiele sprzętów odzyskało dawny blask dzięki nam.

Naprawa Apple w mieście Nowy Sącz. Najpopularniejsza wymiana wyświetlacza, ale nie tylko!

Każdy model iPhone czy generacja iPada mają swoją szczególną specyfikę. Każdy sprzęt wymaga nieco innego podejścia. Jednak generalnie wśród naszych usług naprawczych oraz serwisowych znajduje się wymiana stłuczonych ekranów oraz szkiełek, także szkiełek od aparatu. Pomagamy również z wymianą całego korpusu, naprawiamy niedziałające przyciski Home czy Power. Serwis Apple  to również naprawa niedziałających gniazd czy poprawienie działania czujnika zbliżeniowego. Częstym problemem naszych klientów są baterie, których czas działania jest bardzo krótki. Wymieniamy je, dzięki czemu sprzęt wytrzymuje znacznie dłużej. Wymiana szklanej klapki w modelach 8, 8 plus, X, XR, XS, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX, serii 12, 13, 14 również jest u nas możliwa. 

Serwis Apple w Nowym Sączu. Zalane urządzenie? Pomożemy!

Kolejna grupa kłopotów z urządzeniami Apple wynika z ich zalania. Lepiej unikać ich suszenia suszarką czy innych domowych sposobów. W ten sposób można je bardziej uszkodzić. Lepiej od razu udać się do naszego serwisu Apple i oddać telefon czy laptopa w ręce profesjonalistów. Zalany sprzęt w większości  przypadków da się uratować. Trzeba to tylko zrobić we właściwy sposób i zareagować najwcześniej jak to możliwe. Zajmiemy się oczyszczeniem elektroniki oraz zadbamy o to, by działała sprawnie oraz skutecznie. Zależy nam na komforcie klienta. Dlatego jeśli masz jakiś inny problem z urządzeniami Apple, napisz, zadzwoń lub odwiedź nas na Piotra Skargi. Uporamy się z Twoimi kłopotami.

ul.Piotra Skargi 21/1

33-300 Nowy Sącz

pogotowie.jabluszkowe@gmail.com