Naprawa i serwis iPhone Nowy Sącz

iPhone 5, iPhone 6, a może nowszy iPhone 13? Niezależnie od tego jaki smartphone Apple posiadasz i jak rozległe jest jego uszkodzenie, my zajmiemy się jego naprawą i przywrócimy do niemal fabrycznego stanu. Nasz serwis iPhone w mieście Nowy Sącz to wyjątkowe miejsce na mapie miasta oraz profesjonalna naprawa i warsztat, w którym pracują fachowcy oraz prawdziwi pasjonaci sprzętu z jabłuszkiem. Na co dzień, zajmujemy się reaktywacją urządzeń różnych generacji w Nowym Sączu. Znamy też sekrety każdego najnowszego modelu iPhone, jego podatność na usterki, wrażliwe punkty oraz mocne strony. Jeśli masz jakiś problem z iPhonem, to zgłoś się do nas - pomożemy Ci! W możliwie jak najkrótszym czasie postaramy się przywrócić każdy sprzęt do życia.

Naprawa iPhone – Nowy Sącz

Naprawa telefonu iPhone przebiega kilkuetapowo. Najpierw wykonujemy diagnostykę. Udzielamy informacji online i przez telefon, jednak najwięcej porad udzielamy stacjonarnie, w naszym biurze na ulicy Piotra Skargi. To ono jest naszym centrum dowodzenia, miejscem, w którym mamy cały niezbędny sprzęt do naprawy oraz do serwisu. Kiedy już ustalimy sedno problemu oraz przyczynę, przystępujemy do właściwej pracy. Przywracanie iPhone do idealnego stanu może potrwać od kilkunastu minut do kilku dni. Wszystko zależy od zakresu uszkodzenia oraz jego podłoża.

Serwis iPhone w mieście Nowy Sącz

Zakres działania Pogotowia Jabłuszkowego jest naprawdę szeroki. Najczęściej właściciele iPhonów zgłaszają się do nas z problemami natury mechanicznej, to znaczy z potłuczoną czy uszkodzoną szybką, zepsutym ekranem. Polegająca na wymianie ekranu naprawa iPhona w naszym serwisie, trwa około godziny. W razie potrzeby, wymieniamy też całe korpusy czy szkiełka od aparatu. Pomagamy także z zepsutymi wyświetlaczami oraz niereagującymi przyciskami, takimi jak Home czy Power. Jeśli Twój iPhone nie chce się ładować lub, gdy gniazdko do słuchawek przestało działać, także rozwiążemy Twój problem. W najnowszym modelach naprawiamy także zbite szkła na tyle obudowy.

Zbita szybka - naprawa w Nowym Sączu. Szybko i kompleksowo.

Warto wspomnieć, że naprawa iPhona w naszym serwisie w Nowym Sączu to usługa pogwarancyjna. Wszelkie serwisy czy wymiany ekranów rozliczamy wedle cennika znajdującego się na stronie internetowej.  W Pogotowiu Jabłuszkowym duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do klienta, profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług. Przywracamy iPhony do życia, sprawiamy, że przez znacznie dłuższy czas są w pełni sprawne oraz funkcjonalne.

ul.Piotra Skargi 21/1

33-300 Nowy Sącz

pogotowie.jabluszkowe@gmail.com