Naprawa ipad Nowy Sącz

Nawet najlepszy iPad czasami się psuje. Przyczyny bywają różne – mechaniczne, elektroniczne czy programistyczne. Jest jedno rozwiązanie – naprawa i serwis w siedzibie Pogotowia Jabłuszkowego w mieście Nowy Sącz. Zdiagnozujemy problem, a potem przywrócimy sprzęt do życia i poprawimy jego działanie. Zajmujemy się zarówno drobnymi usterkami, jak i poważnymi i rozległymi uszkodzeniami układów wewnętrznych.  Działamy szybko, sprawnie i skutecznie. Mamy duże doświadczenie w naprawie iPadów oraz innych sprzętów Apple, dlatego zwracając się do nas, oddajesz swój sprzęt w odpowiednie ręce. Średni czas oczekiwania na serwis zajmuje 1-5 dni roboczych.

Twój serwis iPad w mieście Nowy Sącz

Wiadomo, że natura bywa przewrotna i tablet psuje się tuż po okresie gwarancji. W najmniej oczekiwanym momencie. Wtedy, gdy jest najbardziej potrzebny. Dlatego proponujemy szybki serwis i naprawę iPad w Nowym Sączu w rozsądnych cenach. Zawsze przed rozpoczęciem naprawy, ustalamy przyczyny uszkodzenia oraz informujemy klienta o czasie oczekiwania oraz o kosztach. Cenimy sobie uczciwość. Nasza oferta jest rozbudowana i dotyczy wszelkich aspektów związanych z iPadem. Naprawiamy pęknięte szybki, niedziałające wyświetlacze, które zepsuły się na skutek upadku z wysokości czy pod naciskiem dużego ciężaru. Identyfikujemy także wszelkie problemy z ładowaniem, testując działanie ładowarki, sprawdzając gniazdka oraz usprawniając proces.

Zbita szybka iPad Nowy Sącz,  czyli sprawna reanimacja tabletu.

Tablet od Apple to z założenia urządzenie mobilne, które powinno pracować bez podłączenia do ładowania. Wraz z dłuższym czasem użytkowania iPada, jego bateria stopniowo słabnie, działa krócej, dlatego w takich wypadkach diagnozujemy baterię , ewnetualnie wymieniamy na nową, w pełni sprawną. Naprawa iPada to również wymiana oraz poprawa działania przycisków. Bywa, że nie działają one z powodu spięcia czy z powodu zanieczyszczenia. W naszym Pogotowiu Jabłuszkowym pomagamy również z błędami oprogramowania oraz z kłopotliwymi aktualizacjami.

 

iPad musi też mieć sprawne głośniki oraz mikrofon.  A one czasami się psują. Dlatego szybko je naprawiamy oraz poprawiamy ich jakość, sprawiając że sprawdzają się przez długie lata. Nasz iPad serwis w Nowym Sączu to gwarancja najwyższej jakości oraz reanimacji sprzętu Apple. Znamy się na tym, co robimy i kochamy to robić. Dlatego jesteśmy w tym najlepsi.

ul.Piotra Skargi 21/1

33-300 Nowy Sącz

pogotowie.jabluszkowe@gmail.com